Plastyk.pl to sklepy dla plastyków galerie artykuły dla plastyków sklepy plastyczne.
Znajdź w plastyku:
Jak malować farbami olejnymi
Jak malować farbami olejnymi

Jak malować farbami olejnymi

Jeśli chcesz zacząć malować farbą olejną sięgnij po ten poradnik hiszpańskiego wydawcy i rysownika Jose M. Parramona. Współczesne malarstwo olejne nie jest tak czasochłonne, jak przed wiekami. Kiedyś malarz musiał żmudnie nakładać nawet kilkanaście warstw farby i werniksu. Obecnie zmieniła się technika i farby olejne. Sam się możesz o tym przekonać - książka ta w sposób przystępny omawia różne techniki artystyczne, a szczegółowo malarstwo olejne. Autor przedstawia krótką historię rozwoju techniki olejnej oraz materiały i narzędzia niezbędne w pracowni każdego plastyka.

Farby olejne obecnie stosowane różnią się od tych tradycyjnych, natomiast podstawowymi przyborami do malarstwa olejnego pozostają od lat pędzel i szpachla. Wszystkie te materiały, a także podobrazia płócienne (i inne) oraz sztalugi – wszystko co niezbędne do nauki malowania techniką olejną nabędziesz w naszym sklepie.

Metody płatności: przelew bankowy, przesyłka za pobraniem.

Metody dostawy: Poczta Polska, przesyłka kurierska.

Dane teleadresowe: Merlin pl - Merlin.com.pl Sp. z o.o. Diamond Business Park, ul. Jana Pawła II nr 66, 05-500 Piaseczno, Polska

Poleć stronę znajomym   |  Wróć do kategorii Poradniki » 

Jeśli strona zawiera błąd lub nieaktywny link to napisz do nas

  R E K L A M A

Warto teraz kupić:

Farby olejne Talens Amsterdam
Farby olejne Talens Amsterdam

Wszystkie zastrzeżone znaki towarowe będące własnością odpowiednich firm zostały użyte przez serwis Plastyk.pl jedynie w celach informacyjnych.

Copyright © 2005 - 2018 Plastyk.pl, Ads & Kappa Style