Plastyk.pl to sklepy dla plastyków galerie artykuły dla plastyków sklepy plastyczne.
Znajdź w plastyku:

Królewska Akademia Sztuki zaprasza!

14 stycznia 2012 roku o godz. 13:00 Dział Edukacji Muzeum Pałacu w Wilanowie zaprasza na spotkanie organizacyjne programu Królewskiej Akademii Sztuki. Przygotowujemy dla Państwa otwarte, odpłatne, trzymiesięczne kursy malarstwa i rysunku, które będą odbywały się w Królewskiej Cukierni Wilanowskiej. Zajęcia warsztatowe prowadzone są przez nasz dział od wielu lat. Od 2007 roku prowadzimy wakacyjne warsztaty plenerowe "Malować każdy może". Adepci naszych kursów są studentami wyższych uczelni artystycznych.

Do udziału w kursie malarstwa i rysunku zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się rysować i malować w różnych technikach. Do każdego uczestnika kursu podchodzimy indywidualnie, dbając o rozwój osobowości artystycznej i gwarantując postępy w pogłębianiu wiedzy oraz umiejętności. W ramach kursu omawiamy kilkadziesiąt tematów, takich jak perspektywa, przestrzeń, światłocień, studium postaci, architektury, natury czy też pobudzanie wyobraźni. Uczestnicy kursu dostają dodatkowo prace domowe z zakresu rysunku, które następnie są indywidualnie analizowane. Aby uczestnik kursu miał pełną możliwość korzystania z korekt instruktora, zapewniamy małe grupy od 7 do 10 osób.

Muzeum udostępnia sztalugi plenerowe do rysowania lub malowania. Uczestnicy korzystają z własnych materiałów rysunkowych czy malarskich, po wcześniejszym uzgodnieniu z prowadzącymi kurs.

Kurator i prowadzący: Andrzej S. Grabowski - artysta malarz Asystent: student Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

Kursy otwarte są dla wszystkich, którzy mają skończone 15 lat.
Poleć stronę znajomym   |  Wróć do kategorii Kursy i Tutoriale » 

Jeśli strona zawiera błąd lub nieaktywny link to napisz do nas

  R E K L A M A

Wszystkie zastrzeżone znaki towarowe będące własnością odpowiednich firm zostały użyte przez serwis Plastyk.pl jedynie w celach informacyjnych.

Copyright © 2005 - 2018 Plastyk.pl, Ads & Kappa Style