Plastyk.pl to sklepy dla plastyków galerie artykuły dla plastyków sklepy plastyczne.
Znajdź w plastyku:
Artykuły plastyczne, sklep Blik

Artykuły plastyczne, sklep Blik

Sklep internetowy oraz stacjonarny z profesjonalnym zaopatrzeniem dla artystów plastyków, hobbystów. Firma Blik dzięki wieloletniemu doświadczeniu — działa od 1992 roku i jest cenioną marką nie tylko w Toruniu ale również na terenie kraju i poza min. Przedsiębiorstwo Handlowe Blik od wielu lat jest też w Polsce liderem w sprzedaży materiałów do konserwacji zabytków. Obok profesjonalnych materiałów konserwatorskich firma oferuje również artykułu dla plastyków, artystów i hobbystów. W sklepie stacjonarnym w Toruniu oraz w sklepie internetowym zaopatrzysz swoją pracownię w profesjonalne artykuły plastyczne.

Oferta sklepu jest stale powiększana, obecnie możesz w niej kupić materiały tekich marek jak: Talens, Remmers, Maimeri, Schmincke, Bresciani, Charbonnel-Lefranc.

Dane teleadresowe: Sklep art-plastyczne.pl prowadzony jest przez firmę P.H. BLIK, Sklep stacjonarny znajdziesz w Toruniu przy ul. Mostowej 28.

Poleć stronę znajomym   |  Wróć do kategorii Sklepy Plastyczne » 

Jeśli strona zawiera błąd lub nieaktywny link to napisz do nas

  R E K L A M A

Warto teraz kupić:

Sztaluga studyjna
Sztaluga studyjna

Wszystkie zastrzeżone znaki towarowe będące własnością odpowiednich firm zostały użyte przez serwis Plastyk.pl jedynie w celach informacyjnych.

Copyright © 2005 - 2018 Plastyk.pl, Ads & Kappa Style