sobota, 13 lipca, 2024
Portal Plastyk.pl
Plastyk.plLaboratorium Sztuk Pięknych

Laboratorium Sztuk Pięknych

Laboratorium Sztuk Pięknych to zespół badawczy zajmujący się sztuką, badający proces twórczy. Staramy się ujawnić mechanizmy stojące za pięknem, kreatywnością i percepcją, abyś mógł wyciągnąć z nich wnioski i zastosować je we własnej pracy.

Tipy, recenzje, porady dotyczące artykułów dla plastyków. Informacje zebrane dzięki naszym doświadczeniom z materiałami i narzędziami.

Laboratorium Sztuk Pięknych jest ośrodkiem artystyczno-badawczym, w który poddajemy analizie fenomen sztuki. Uruchamiamy nowe dawki sztuki w jej czystej postaci. Analizy i testy z naszego laboratorium materiałów, technik i wszelkich inspiracji.

Testujemy wiele metod, aby zrozumieć proces tworzenia, postrzegania i doceniania sztuki. Będziemy kontynuować tę pracę i dokonywać kolejnych odkryć dotyczących sztuki i jej powstawania w przyszłości.

Znaczniki i skalery dla fotografów dokumentalistów

Znaczniki kryminalistyczne
Dokumentacja fotograficzna obiektów zabytkowych oraz stanowisk archeologicznych wymaga wyraźnego odwzorowania skali przedmiotu. Dodatkowo w dokumentacji...

Znajdź idealne zestawy farb

Farby artystyczne w tybkach
Rozpoczęcie przygody z malarstwem może być nie tylko ekscytujące, ale również nieco przytłaczające. Wybór odpowiednich...

Leitax – mocowania obiektywów

Leitax mocowania do obiektywów
Mocowania dla profesjonalnych obiektywów fotograficznych i filmowych.

Test temperówek dla plastyków

Test Temperówek
Ostrzenie kredek i ołówków jest ważne dla rysowników i kreślarzy. Jakie są najlepsze narzędzia do...