piątek, 22 września, 2023
Strona głównaArtykuły plastyczneInternetowy sklep z artykułami plastycznymi

Internetowy sklep z artykułami plastycznymi

 

Dzięki szerokiemu asortymentowi, jaki oferuje ten sklep dla plastyków, możliwe jest nie tylko zaopatrzenie się w podstawowe artykuły plastyczne, lecz także zaspokojenie specjalistycznych potrzeb, nawet tych związanych z profesjonalną konserwacją dzieł sztuki. Już od 1992 roku firma ma przyjemność współpracować z artystami w Polsce i na świecie, dbając o dostarczanie produktów najwyższej jakości, niezależnie od skomplikowania projektu i potrzebnych do niego materiałów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ obok profesjonalnych farb i innych produktów, sklep dostarcza również takie, które przeznaczone są do hobbystycznego użytku, w przypadku każdej wybranej formy sztuki.

Wśród asortymentu można wyróżnić profesjonalne farby artystyczne, media malarskie, materiały do technik rysunkowych oraz kreślarskich, materiały rzeźbiarskie, narzędzia i akcesoria plastyczne oraz wiele innych.

Informacje o sprzedawcy

Sprzedażą artykułów plastycznych w sklepie art-plastyczne.pl zajmuje się firma BLIK, która na polskim rynku od lat cieszy się dobrą opinią. Oferuje ona płatność przelewem, za pobraniem oraz za pomocą serwisu dotpay.pl. Realizuje zarówno polskie, jak i zagraniczne przesyłki przy współpracy z Pocztą Polską oraz firmą kurierską DPD.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Podobne artykuły
- R e k l a m a -

Świeżo malowane