piątek, 22 września, 2023
Strona głównaInspiracjeJak przygotować się do egzaminów do Plastyka, a jak na studia artystyczne?

Jak przygotować się do egzaminów do Plastyka, a jak na studia artystyczne?

Praktyczne uwagi i spostrzeżenia plastyków, którzy już są po egzaminach do plastyka i ASP

Jak zbudować teczkę z portfolio prac?  Jakie narzędzia i materiały kupić do przygotowań? Czy malować wyłącznie przy biurku czy na sztaludze?

Przygotowania do egzaminów lub konkursu na wymarzoną uczelnię nie będzie trudne jeśli nie będziesz odkładać ich na ostatnią chwilę. Jeśli przygotujesz się do egzaminów odpowiednio wcześniej, to przystąpisz do nich z większym spokojem. A gdy będziesz mniej zestresowany, to z pewnością lepiej się zaprezentujesz i uzyskasz lepszy wynik. Jeśli będziesz rysować systematycznie i przez dłuższy czas to odpowiednio się „rozrysujesz”, czyli nabierzesz wprawy i szybkości.

Pamiętaj, zawsze rozwijaj swój warsztat artystyczny i nie trać indywidualnego charakteru. Bądź wyrazistym Twórcą. Wypracowuj poprawną technikę oraz swój własny styl. Inspirujące przykłady o tym jak malować poprawnie technicznie, jak dobrze rysować, rzeźbić znajdziesz w naszym serwisie. Dodatkowo na playliście poniżej znajdziesz też cenne uwagi plastyków i studentów. 

Jeśli jesteś zainteresowany tematem przygotowań do szkoły plastycznej to subskrybuj naszą playlistę na Youtube aby nie stracić kolejnych wartościowych porad i filmów.

Podobne artykuły
- R e k l a m a -

Świeżo malowane